Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

RIOX - karboksyterapia w masce

RIOX to bezinwazyjny zabieg stworzony z myślą o wykorzystaniu dobrodziejstw karboksyterapii. 

Agregacja „karboksy-żelu” w połączeniu ze specjalną maską wyzwala dwutlenek węgla. W wyniku reakcji chemicznej składniki odżywcze zostają wprowadzone do tkanek organizmu, a szkodliwe toksyny usunięte. 

Unikalny charakter maski RIOX tkwi we wspomaganiu procesu rozkładu lipidów zawartych w tkance podskórnej oraz syntezy białek. 

Zabieg zwiększa sprężystość skóry, poprawia wygląd skóry podatnej na trądzik oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia. 

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry w celu dotlenienia, odżywienia, zrewitalizowania i eliminacji toksyn. Doskonale sprawdzi się w przypadku skór szarych, ziemistych, zmęczonych, niedotlenionych i pozbawionych blasku.

Efekty zastosowanej terapii:

  • rozjaśnienie, oraz rozświetlenie cery,
  • zwiększenie elastyczności cery,
  •  zagęszczenie skóry, poprawa owalu twarzy,
  • nawilżenie 
  • poprawa napięcia skóry

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 1 do 5 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

 

 

Zabieg rewitalizujący, nawilżający

Gabinetowa terapia, przeznaczona dla zmęczonej i bladej skóry, borykającej się ze zmarszczkami oparta na produktach, które nadają skórze energii i nawilżenia oraz poprawiają jej wygląd. Kompleks substancji czynnych z ekstraktu z papai, ATP i kolagenu witalizuje skórę, pielęgnuje ją i uspakaja. Kuracja dodaje energii i nawilża. Zabieg SkinConCellular® to idealne rozwiązanie stanowiące odpowiedź na potrzeby skóry wymagającej intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej. Substancje wchodzące w skład poszczególnych preparatów (m.in. ekstrakt z ananasa, czarnych winogron, bambusa i róży damasceńskiej) to wyjątkowe w swojej aktywności biologicznej ekstrakty roślinne. Ich działanie to przede wszystkim rewitalizacja i pobudzenie aktywności życiowej komórek, wygładzenie i poprawa jędrności oraz wspomaganie mikrokrążenia krwi przy jednoczesnym łagodzeniu podrażnień.

Prima Med Messenger