Warning: include_once(/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include(): Failed opening '/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 113

Warning: include_once(/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/server820916/ftp/primamed/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/server820916/ftp/prima3/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136
Kosmetyka upiększająca - Centrum Medyczne Prima Med

Kosmetyka upiększająca

Lifting i Laminacja rzęs

Lifting i Laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie otwartego oka oraz pięknie uniesionych i zalotnie podkręconych rzęsach.

Jest to zabieg nieinwazyjny i zupełnie bezpieczny polegający  na podniesieniu i podkręceniu rzęs, przez co daje trwały i naturalny efekt.

Zabieg Laminacji – wykonywany jest jako kolejny etap po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Zabieg Liftingu i Laminacji rzęs idealnie sprawdzi się dla  kobiet o prostych długich rzęsach nadając im wyrazistego, zalotnego spojrzenia- nie obciążając przy tym oka.

Efekty zabiegu utrzymują się od miesiąca do dwóch.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zbiegu rzęsy mogą być lekko sklejone i mokre. Przynajmniej przez 24 godziny nie należy pocierać oczu i moczyć rzęs, jak również nie przebywać w zaparowanych przestrzeniach. Nie powinno się także nakładać kremu pod oczy i aplikować maskary. Pełny efekt uzyskujemy po ok 24 godzinach. Wówczas rzęsy nabierają objętości, podkręcenia i wyrazistości. 

Zalety zabiegu:

 • poprawia kondycję rzęs
 • nadaje im objętości- bez obciążenia
 • pięknie unosi i podkręca rzęsy
 • otwiera oko
 • sprawia, że każda kobieta czuje się i wygląda PIĘKNIE

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenie spojówek, alergie).
henna brwi

Henna brwi i rzęs

Zabieg kosmetyczny mający na celu poprawienie wyglądu brwi i rzęsy klienta poprzez delikatne farbowanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie nadać brwiom nowy kształt oraz grubość. Po zabiegu twarz staje się bardziej wyraźna i delikatnie odmieniona.

Przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci i rodzin. 

Blomdahl Medical to szwedzki producent aparatów i kolczyków do medycznego przekłuwania uszu, oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery, który zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort klientów. Blomdahl Medical Ear Piercing – higieniczny system służący do przekłuwania uszu – uwzględnia zasady nowoczesnej aseptyki po to, aby nie dopuścić do infekcji podczas zabiegu. Końcówka urządzenia, które służy do przekłucia uszu, nie ma bezpośredniej styczności ze skórą. Kontakt z ciałem mają tylko sterylna igła i sterylny sztyft kolczyka, który zakłada się zaraz po zrobieniu dziurki w płatkach uszu. 

Dzięki metodzie BLOMDAHL przekłuwamy oboje uszu jednocześnie (nie narażając dziecka na dwukrotny stres). 

Kolczyki stosowane do zabiegu zapakowane są w sterylnych kasetach i wykonane z hipoalergicznego plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu. Kolczyki stosowane do zabiegu mają nieco grubsze sztyfty nie zwykłe kolczyki. Pozwala to na lepsze gojenie się ucha. Po wyjęciu kolczyka ok 6 tygodni od przekłucia, dziurka się obkurcza. Można z łatwością nałożyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienia i infekcję. Zatyczka kolczyka to klucz do szybkiego gojenia się rany powstałej po przekłuciu ucha-dzięki temu, iż pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia przyspieszając proces gojenia. 

Zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu:

 • Nie dotykaj uszy brudnymi rękoma
 • Dokładnie przemywaj uszy w miejscu przekłucia (z obu stron) dwa razy dziennie. Nie wyjmuj kolczyków z uszu podczas mycia. Podczas kąpieli lub mycia włosów, przemyj uszy mydłem w płynie/ szamponem. Następnie, dokładnie spłucz pod bieżącą wodą i osusz jednorazowymi chusteczkami higienicznymi. Uwaga! Nie wolno przemywać alkoholem.
 • Pamiętaj, aby miejsce przekłucia i jego okolice były zawsze czyste, suche i miały dostęp powietrza.
 • Zasłaniaj uszy kiedy używasz lakieru lub farby do włosów, perfum, itp.
 • Zachowaj szczególną ostrożność podczas zakładania lub zdejmowania ubrań przez głowę tak, aby nie zahaczyć o kolczyk.
 • Zalecenia dotyczące kąpieli w basenie, jeziorze, lub morzu: unikaj kąpieli tak długo jak to możliwe, pływając nie zanurzaj głowy. Po wyjściu z wody, przemyj uszy mydłem.
 • Po sześciu tygodniach (chrząstka – po 12 tygodniach) należy zmienić kolczyki na nowe, z mniejszą średnicą sztyftu. Dokładnie umyj ręce i płatki uszu. Jedną ręką przytrzymaj część biżuteryjną (od frontu), drugą ręką przekręć zapinkę, aż wyczujesz, że się poluzowała. Przekręć w druga stronę, zdejmij zapinkę, wyjmij kolczyk i załóż nowy.
 • Uszy po przekłuciu goją się rok. W związku z tym, pamiętaj:
  – Noś kolczyki nieprzerwanie przez pierwszy rok po przekłuciu uszu. W przeciwnym razie, dziurki się skurczą i zarosną.

  – Ryzyko rozwoju alergii kontaktowych (m. in. alergii na nikiel) jest największe w pierwszym roku po przekłuciu. Dlatego tak ważne jest, aby w tym czasie nosić hipoalergiczne kolczyki.

  Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: 

  • choroby nowotworowe;
  • infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze;
  • ciężkie choroby układu krążenia i nerek;
  • niewyrównana cukrzyca;
  • padaczka;
  • terapia lekami przeciwkrzepliwymi (np. kwas acetylosalicylowy, heparyna, acenokumarol);
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • tendencja do powstawania bliznowców;
  • ciąża.

  WAŻNE!

  Zaczerwienienie, obrzęk, ból lub wysypka wskazują na możliwość wystąpienia zakażenia. Jeśli miejscem przekłucia jest miękki płatek ucha, wyjmij kolczyk, umyj i zdezynfekuj ucho. Jeśli infekcja nie ustąpi, następnego dnia zasięgnij porady lekarza. Jeśli przekłuta jest chrząstka ucha, wyjmij kolczyk, miejsce przekłucia umyj i zdezynfekuj oraz natychmiast skontaktuj się z lekarzem. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.

 
regulacja brwi

Regulacja brwi

Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy, który nadaje jej charakteru. Dzięki precyzyjnej regulacji i dostosowaniu grubości oraz kształtu jesteśmy w stanie uzyskać nieprzerysowany i naturalny wygląd brwi.

Prima Med Messenger