Laser diodowy Light Sheer

Laser diodowy emituję wiązkę światła o długości 808 nm, która jest bezpieczną i najlepiej absorbowaną długością przez melaninę.  Ta fala świetlna jest selektywnie pochłaniana przez melaninę czyli barwnik, który jest wbudowany w strukturę włosów, odpowiadający za ich kolor. Absorbowane przez barwnik światło lasera diodowego zostaje zamienione w ciepło, które jest przekazywane do wszystkich elementów włosa. Laser diodowy to najwyższej klasy urządzenie do trwałego usuwania owłosienia przeznaczone dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetologii. 

 

Light Sheer gwarantuje wykonanie zabiegów trwałej depilacji o nieporównywalnej do innych systemów skuteczności i bezpieczeństwie 

dla wszystkich typów skóry. W laserze używa się kontaktowo chłodzonej końcówki szafirowej ChillTip, która jest własnością patentową firmy Lumenis. Zwiększa ona skuteczność zabiegu i zapobiega oparzeniom nawet przy bardzo wysokich mocach dzięki czemu występowanie komplikacji jest znacznie obniżone (poniżej 0.1%). Light Sheer  zawiera głowicę emitującą światło lasera diodowego o długość fali 805 nm i bardzo wysokiej mocy efektywnej aż do 2100 W.  Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą obecnie metodą usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa Stalowa Wola
Depilacja laserowa Stalowa Wola
Depilacja laserem Stalowa Wola
Depilacja laserem Stalowa Wola
Prima Med Messenger